Beschrijving
- stimuleert de groei & bloei van planten (full spectrum)
- 100 dual chip LEDs
- vermogen lichtopbrengst 1000 Watt
- verbruik 120 Watt
- inclusief ophangsysteem met katrol (traploos in hoogte verstelbaar)
- mogelijkheid om meerdere lampen aan elkaar te koppelen dankzij koppelsysteem
- inclusief temperatuur- en vochtigheidsmeter
- energiebesparend dankzij LED verlichting
- eenvoudig in gebruik
- gaat lang mee zonder lichtintensiteit te verliezen
Wat je ontvangt wanneer je deze groeilamp bestelt:
1x groeilamp
1x ophangsysteem
1x katrol (takelsysteem)
1x aansluitsnoer
1x temperatuur- en vochtigheidsmeter (inclusief 1 batterij)
Deze krachtige kweeklamp van a sunny day is de perfecte lamp voor het stimuleren van groei en bloei en het behoud van gezonde sterke planten en gewassen. Dankzij de dual chip LED technologie heeft de lamp een omgerekend vermogen van 1000 Watt. De krachtige lamp heeft twee standen (vegative- en bloeifase), die kunnen worden geselecteerd afhankelijk van het groeistadium van de plant.
Door de verhouding in het lichtspectrum van de groeilamp wordt het juiste kleurenspectrum afgegeven voor optimale groei en/of bloei van planten. Door beide standen te activeren wordt zowel het groeien als bloeien van de planten gestimuleerd, dit zorgt voor grotere en vollere gewassen. Dankzij de verhouding van de 100 krachtige dual chip LEDs produceert de lamp alle tinten die nodig zijn voor elke fase van het groei- en bloeiproces en is daarmee geschikt voor de gehele levenscyclus van de plant.
Deze LED kweeklamp wordt geleverd met een ophangsysteem en katrol (takelsysteem om de groeilamp traploos te verstellen). Dankzij het koppelsysteem is het mogelijk om meerdere lampen aan elkaar te koppelen (tot vier lampen). De lamp is voorzien van een waterdichte behuizing en is daarmee spatwaterbestendig.
De lamp kan ook worden toegepast voor het bleken van sneakers
Let op:
– kijk niet direct in de lamp, dit kan (permanente) schade aan de ogen veroorzaken!
Een groeilamp nodig met minder vermogen? Bekijk dan onze 45 Watt full spectrum groeilamp.
Wist je dat…
je een steentje bijdraagt aan het goede doel als je bij a sunny day bestelt? Per bestelling doneren wij namelijk €1 aan ACE (Animal Care España), in België SHIN (Spaanse Honden In Nood) genoemd. ACE|SHIN zet zich in voor de strijd tegen mishandeling en doding van verwaarloosde en mishandelde (zwerf)honden en (zwerf)katten.
Patrick –
Aan het uitproberen nog, zover erg goed PPFD is volgens mijn telefoon goed maar eerst zien dan geloven. ben hem aan ut uitproberen hou jullie op te hoogte, tis maar 113 watt bij mij.