led lichtbronnen – 4 stuks – E12 fitting – kunststof

15.00

4 stuks led lichtbronnen

• Type lichtbron: E12 / LED
• De lamp heeft een diameter van 4 cm
• Verbruik: 0,5W / 5V
• Uitgerust met extra warm wit licht (2200K)
• Kunststof

Beschrijving

Let op: deze lichtbronnen zijn enkel geschikt voor de lichtsnoeren van a sunny day (deze variant is geschikt voor het ´7,5 m lichtsnoer met 25 led lampen´ , ´15 m lichtsnoer met 50 LED lampen´ en ´7,5 m SOLAR lichtsnoer met 25 LED lampen´*.
De lichtbronnen zijn niet voor gebruik in andere lampen, vanwege het maximaal aantal voltage waarvoor deze geschikt zijn.

* Indien je de glazen lampjes al in huis hebt, kan de kleur iets verschillen met die van de kunststof lampjes

Productspecificaties lichtbronnen:

* E12 fitting
* LED verlichting
* energielabel A+
* levensduur tot 30.000 branduren
* diameter van 4 cm
* verbruik van 1W/5V
* geeft extra warm wit licht (2200K)
* materiaal: kunststof

Wist je dat je een steentje bijdraagt aan het goede doel als je bij a sunny day bestelt? Per bestelling doneren wij namelijk €1 aan ACE (Animal Care España), in België SHIN (Spaanse Honden In Nood) genoemd. ACE|SHIN zet zich in voor de strijd tegen mishandeling en doding van verwaarloosde en mishandelde (zwerf)honden en (zwerf)katten.

Extra informatie

Gewicht0.5 kg
Afmetingen4.5 × 4.5 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Andere suggesties…

  • a sunny day lichtnoera sunny day lichtnoer Out of Stock
    45.00
    Waardering 0 uit 5

    Dit lichtsnoer is van uitstekende kwaliteit. De lampjes zijn los van elkaar te verwisselen, waardoor het snoer extra lang meegaat. Zorgt voor een heel gezellige sfeer in huis of in de tuin.

    • 10 + 2 meter
    • 10 LED lampen met E27 fitting
    • Geschikt voor binnen en buiten
    • Mogelijk om meerdere snoeren te koppelen
lichtbronnen solar lichtsnoer

led lichtbronnen - 4 stuks - E12 fitting - kunststof

15.00